Česky

Česky

English

menu
zavřít

Chcete městský byt? Aktualizujte svou žádost

1. 3. 2019

Aktuality

127

Zlín - Všichni žadatelé o městský byt ve Zlíně, tj. občané, kteří mají podanou žádost o nájem městského bytu ve Zlíně, musí dle platných Pravidel...

Ilustrační foto

Zlín - Všichni žadatelé o městský byt ve Zlíně, tj. občané, kteří mají podanou žádost o nájem městského bytu ve Zlíně, musí dle platných Pravidel poskytování bydlení v bytech  v majetku statutárního města Zlína v termínu od 1. dubna 2019 do 31. května 2019 aktualizovat svoji žádost.

Aktualizaci žádosti je nutno provést pouze osobně v daném termínu na oddělení správy domů v budově Magistrátu města Zlína na Zarámí 4421 ve  Zlíně, v přízemí, dveře č. 105.

Žadatelé o městský byt prostřednictvím aktualizace žádosti o městský byt potvrdí, případně aktualizují své údaje uvedené v jejich žádosti o městský byt. Současně potvrdí, že jejich bytová potřeba trvá a evidovaná žádost je stále aktuální.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru