Česky

Česky

English

menu
zavřít

Cizí dopravní nehoda prodloužila ranní cestování do práce a do škol

22. 1. 2020

Aktuality

12

Důsledkem dopravní nehody na křižovatce ulic Gahurova a Vodní ve Zlíně byla ve středu 22. ledna 2020 až dvacetiminutová zpoždění spojů MHD.

nehoda-gahurova-20200122.jpg

Důsledkem dopravní nehody na křižovatce ulic Gahurova a Vodní ve Zlíně byla ve středu 22. ledna 2020 až dvacetiminutová zpoždění spojů MHD.

Na křižovatce ulic Gahurova a Vodní došlo k dopravní nehodě ve středu 22 ledna asi v 6.10 hodin. Více než dvě hodiny byly na silnici z tohoto důvodu uzavřeny oba jízdní pruhy ve směru z Jižních Svahů do centra města (jeden pruh byl uvolněn kolem 8. hodiny). Na silnici se v ranní dopravní špičce tvořily dlouhé kolony vozidel. V nich se zpožďovaly až o dvacet minut i trolejbusy a autobusy MHD Dopravní společnostmi Zlín - Otrokovice s cestujícími, kteří v tuto dobu směřují v hojném počtu ze sídliště do zaměstnání a do škol. Zpoždění se projevovala především na linkách č. 3, 6, 8, 9, 10, 13, 32, 33 i u zvláštních školních spojů.

Vozidla ve směru z Jižních Svahů musela místo nehody objíždět za řízení policie protisměrným jízdním pruhem. Pro trolejbusy bez dieselagregátů bylo místo kvůli velké vzdálenosti od trolejového vedení neprůjezdné. “Pro přesazování sběračů těchto trolejbusů a zajištění jejich průjezdu kolem nehody jsme vyslali na místo dva vlastní pracovníky,” uvedl hlavní dispečer Josef Polách.

Komunikace byla po odvezení havarovaných automobilů uvolněna v 8.23 hodin.

DSZO se cestujícím za nezaviněné komplikace v ranní dopravní špičce omlouvá.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru