Česky

Česky

English

menu
zavřít

Covid 19 ohrožuje především seniory, všímejte si více lidí kolem sebe

26. 3. 2020

Aktuality

6

Zlín - Magistrát města Zlína si dovoluje požádat všechny obyvatele města, aby byli v těchto dnech všímavější nejen ke svým blízkým, ale také k sousedům,...

koronavirus.jpg

Zlín - Magistrát města Zlína si dovoluje požádat všechny obyvatele města, aby byli v těchto dnech všímavější nejen ke svým  blízkým, ale také k sousedům, lidem na ulicích či v dopravních prostředcích. 

„Pokud víte o osamělém seniorovi či jinak ohroženém občanovi, který by potřeboval zajistit pomoc, kontaktujte prosím Odbor sociálních věcí našeho magistrátu,“ uvedl Jiří Korec, primátor města a předseda krizového štábu. 

 Odbor sociálních věcí lze kontaktovat na telefonním čísle 778 400 187

 Seniorům nad 70 let se nedoporučuje vycházet mimo domov, s výjimkou návštěvy zdravotnických zařízení kvůli neodkladné zdravotní péči!

„Pro osamocené seniory nad 70 let jsme schopni zajistit do 48 hod potravinový balíček se základními potravinami, balíček s hygienickými potřebami či vyzvednout léky,“ ujistil Aleš Dufek, náměstek primátora a člen krizového štábu.

Pokud jste senior s pobytem ve Zlíně a okolních obcích a potřebujete roušku, poskytne Vám ji Odbor sociálních věcí zdarma.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru