Česky

Česky

English

menu
zavřít

COVID se nevyhnul ani Technickým službám Zlín. Rozsah služeb tomu bude krátkodobě přizpůsoben

1. 2. 2022

Aktuality

11

Zlín – O tom, že je COVID-19 velkou komplikací, se aktuálně přesvědčily i Technické služby Zlín. Kromě onemocnění pracovníků jsou limitující i další opatření. Karanténa, díky které lze předejít dalšímu nekontrolovatelnému šíření nemoci, doma dočasně uzavřela první zaměstnance, zejména pak na pozicích osádky svozových vozů.

Zlín – O tom, že je COVID-19 velkou komplikací, se aktuálně přesvědčily i Technické služby Zlín. Kromě onemocnění pracovníků jsou limitující i další opatření. Karanténa, díky které lze předejít dalšímu nekontrolovatelnému šíření nemoci, doma dočasně uzavřela první zaměstnance, zejména pak na pozicích osádky svozových vozů. I nadále se však budou Technické služby Zlín maximálně snažit o to, aby nebyla nijak výrazně narušena městská infrastruktura.

Nucená úprava poskytování služeb přichází jen pár týdnů po oznámení omezení návštěv veřejnosti na pracovištích Technických služeb Zlín. Toto omezení vešlo v platnost 5. ledna a pokračuje do odvolání.

„Žádáme občany města Zlína o trpělivost. I přesto, že není vzniklá situace nijak lehká, budou Technické služby Zlín dělat maximum pro to, aby lidé vynucené změny pocítili co možná nejméně,“ uvedl Jakub Černoch, ředitel společnosti. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru