Česky

Česky

English

menu
zavřít

Čtvrtek 1. června. Začíná koupací sezona. Co nabídne?

30. 5. 2017

Aktuality

18

Zlín – Čtvrtek 1. června, 13 hodin. V tento termín a čas bude ve Zlíně oficiálně zahájena letošní sezona koupání pod širým nebem. Městská koupaliště...

Koupaliště Zelené

Zlín – Čtvrtek 1. června, 13 hodin. V tento termín a čas bude ve Zlíně oficiálně zahájena letošní sezona koupání pod širým nebem. Městská koupaliště Zelené v Bartošově čtvrti a Panorama na Jižních Svazích a areál na ulici Hradská jsou připraveny.

„Vše je jak má být, těšíme se na první návštěvníky. A věříme, že nám vyjde počasí, jak na zahájení, tak po celou sezonu,“ prohlásil Lubomír Matoušek, ředitel společnosti STEZA, která městské bazény ve Zlíně provozuje.

A co slibuje na první červnový den předpověď počasí? Má být jasno až polojasno, teploty vystoupí až na23 stupňů Celsia.

Návštěvníky městských koupališť určitě potěší, že ceny pro letošní sezonu zůstávají na úrovni předchozích let. „Nechceme je zvedat. Naším zájmem je, aby si lidé užívali koupání a nemuseli myslet na to, že je tato zábava stojí více než v minulosti,“ konstatoval náměstek primátora Ondřej Běták, do jehož kompetencí sportoviště ve Zlíně patří. Dodal, že ceny vstupného se daří držet na stejné výši i díky dotaci města společnosti STEZA.

Ceník a další informace zájemci naleznou na www.laznezlin.cz.

Městská koupaliště navštíví každoročně během letních měsíců desítky tisíc návštěvníků. Do areálů je láká nejen příznivá cena. „Nabízíme krásné prostředí, naše koupaliště jsou snadno dostupná, v bazénech je jiskřivá voda. Za velkou přednost považuji i profesionální personál,“ uvedl Lubomír Matoušek.  

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru