Česky

Česky

English

menu
zavřít

Cyklisté debatovali na radnici o rozvoji zlínské cyklistické dopravy

17. 5. 2018

Aktuality

5

Zlín - Dobrá káva, drobný dárek a také řada zajímavých informací a odpovědi čekaly v prostorách zlínského magistrátu na účastníky soutěže Do práce na kole, kteří se dostavili v soutěžním tričku...

img-9267.jpg

Zlín - Dobrá káva, drobný dárek a také řada zajímavých informací a odpovědi čekaly v prostorách zlínského magistrátu na účastníky soutěže Do práce na kole, kteří se dostavili v soutěžním tričku.

„Součástí setkání byla i debata se zástupci radnice. Soutěžící, ale i ostatní lidé, kteří měli zájem, získali odborné a obsáhlé odpovědi přímo od radního pro dopravu Josefa Nováka, nebo cyklokoordinátora Martina Habudy,“ prozradila Jana Vybíralová, koordinátorka soutěže Do práce na kole pro Zlín, Otrokovice a okolí.

Možnost získat výbornou kávu a též informace o cyklo-dopravě, akcích a jiných zajímavostech využilo více než dvě desítky cyklistů. Další akce na triko, tentokrát snídaně, se uskuteční v úterý 22. května u odpočívadla na cyklostezce v Loukách od 6 do 8 hodin. Soutěžící, kteří přijedou v soutěžním tričku, obdrží snídani, kávu a dárek.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru