Česky

Česky

English

menu
zavřít

Cyklisté hodnotili přívětivost měst. Zlín skončil pátý

9. 7. 2018

Aktuality

6

Zlín - Které město je pro cyklisty nejpříjemnější? Podle osmnácti set zapojených účastníků kampaně Do práce na kole jsou to pro rok 2018 Otrokovice...

cyklobarometr.jpg

Zlín - Které město je pro cyklisty nejpříjemnější? Podle osmnácti set zapojených účastníků kampaně Do práce na kole jsou to pro rok 2018 Otrokovice. Ani Zlín však nedostal od cyklistů špatné vysvědčení. V ročníku 2018 obsadil pátou pozici.

„Mezi kopcovitými městy, které nemají takovou tradici jezdění na kole, však Zlín skončil na prvním místě,“ prozradil Martin Habuda, cyklokoordinátor zlínského magistrátu.

V anketě, kterou uspořádala letos již potřetí Nadace Partnerství společně se sdružením Auto*Mat, cyklisté prostřednictvím 37 otázek hodnotili celkový stav cyklodopravy ve městě, bezpečnost při jízdě na kole, komfort cyklostezek a kvalitu cyklistické infrastruktury.

Vítězné Otrokovice od Nadace Partnerství získávají sčítač cyklistů na tři měsíce zdarma. Kompletní výsledky a co všechno cyklisté ocenili nebo naopak kritizovali, najdete na  www.cyklobarometr.cz

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru