Česky

Česky

English

menu
zavřít

Darujete šanci na život

15. 3. 2019

Aktuality

4

Zlín - Fakulta humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se v březnu opět zapojí do dobročinné činnosti. Ve spolupráci s Hematologicko-transfuzním oddělením KNTB, a. s.

registr-plakat-2019.jpg

Fakulta humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se v březnu opět zapojí do dobročinné činnosti. Ve spolupráci s Hematologicko-transfuzním oddělením KNTB, a.s. proběhne akce s názvem „Daruj šanci na život! Zapiš se do registru dárců kostní dřeně!“

Vstoupit do registru může každý zdravý člověk ve věku 18 – 35 let. Nábor bude probíhat od pondělí 18. 3. do čtvrtku 21. 3. vždy od 12:00 do 15:00 hodin, každý den na jiné budově univerzity. Odběru se potenciální dobrovolníci nemusí bát, letošní novinkou je naprosto bezbolestný stěr z dutiny ústní. Jako pozornost dostanou zaregistrovaní účastníci od univerzity sladkou maličkost. Akci podpoří také Coffee express s kávovým kolem. Dobrovolníkům, kteří se do registru zapíší, nabídnou v den akce jejich výbornou kávu za polovinu ceny.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru