Česky

Česky

English

menu
zavřít

Děkujeme, slyšeli pracovníci komisí místních částí od radních

20. 12. 2017

Aktuality

2

Zlín – Pracujete v první linii, což je opravdu těžký úkol. Nenechte se znechutit některými kritiky, vše nejde opravit či vyřešit okamžitě. Za práci...

Součástí setkání bylo i vystoupení dětí

Zlín – Pracujete v první linii, což je opravdu těžký úkol. Nenechte se znechutit některými kritiky, vše nejde opravit či vyřešit okamžitě. Za práci, kterou děláte ve svém volném čase a zadarmo, si zasloužíte obrovské poděkování.

I tato slova zazněla na setkání pracovníků komisí místních částí, které zřizuje město Zlín, s vedením radnice. „Lidem z komisí je potřeba velice poděkovat. Pro Zlín a jeho místní částí dělají opravdu hodně. Bez nich by nebyl tím městem, jakým je. I letos jste udělali spoustu práce a za ni moc děkujeme,“ prohlásil náměstek primátora Bedřich Landsfeld, který pracovníkům komisí poděkoval jménem Rady města Zlína.

Setkání se uskutečnilo v obřadní síni radnice. V jeho průběhu vystoupil také dětský soubor a pro účastníky bylo připraveno občerstvení.

V příměstských částech města Zlína pracuje 14 komisí místních částí, v nich se aktivně zapojuje na 130 dobrovolníků v čele s předsedy. Technickou i administrativní podporou pro činnost komisí je příslušný pracovník a kancelář místní části. Od roku 2009 jsou pro místní části vyčleňovány v rozpočtu města Zlína na kalendářní rok finanční prostředky v celkovém objemu 25 milionů korun, které jsou následně rozdělovány dle počtu obyvatel příslušné místní části k 1. lednu daného roku. Přidělené finanční prostředky jsou použity k pokrytí potřeb těchto lokalit. V průběhu let byly díky těmto financím zrealizovány stovky akcí charakteru investic i oprav, většinou se jedná o opravy a rekonstrukce chodníků a místních komunikací či opravy dětských hřišť a výsadby zeleně.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru