Česky

Česky

English

menu
zavřít

Děkuji, vzkazuje primátor všem, kteří pomáhají s úklidem sněhu

3. 2. 2017

Aktuality

8

Zlín – Z chodníků, silnic, ulic a veřejných prostranství města Zlína postupně mizí následky sněhové kalamity. Velký podíl na tom mají i Zlíňané.

Řada Zlíňanů pomohla ve svém volném čase s úklidem chodníků

Zlín – Z chodníků, silnic, ulic a veřejných prostranství města Zlína postupně mizí následky sněhové kalamity.  Velký podíl na tom mají i Zlíňané. Řada z nich nečekala na příjezd v současnosti přetížených Technických služeb, a sama sníh před svými domy či provozovnami odklidila.

„Patří jim za to obrovský dík, jak ze strany radnice, tak i můj osobní. Je skvělé vědět, že mnoho lidí je stále připraveno našemu městu pomáhat,“ vzkázal primátor Miroslav Adámek.

Velké poděkování vyřizuje také silničářům, pracovníkům Technických služeb Zlín, městským i krajským hasičům a také strážníkům. „Ti všichni přispívají k tomu, že se život ve Zlíně vrací k normálu. Nesmím zapomenout ani na zdravotníky, kteří mají v těchto dnech zvýšené množství práce,“ dodal Miroslav Adámek.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru