Česky

Česky

English

menu
zavřít

Den dobročinnosti

22. 11. 2021

Aktuality

13

Zlín - Neobvyklá forma podpory malých neziskových organizací prostřednictvím Dne dobročinnosti získala svou konkrétní podobu....

den-dobrocinnosti-ok.jpg

Zlín - Neobvyklá forma podpory malých neziskových organizací prostřednictvím Dne dobročinnosti získala svou konkrétní podobu. Zástupci Asociace nestátních neziskových organizací Zlínského kraje z.s., Krajského úřadu, Magistrátu města Zlín, University Tomáše Bati, Krajské hospodářské komory a fi. Remak, a.s 23.11. od 15 hodin vyberou v prostorách Zlínského kraje mezi finalisty z řad neziskových organizací projekty, které přímo na místě podpoří konkrétní finanční částkou nejvýše však do čtyřiceti tisíc korun. Tomuto vyvrcholení předcházela počátkem září výzva pro malé neziskovky do dvaceti zaměstnanců s možností na jednostránkovém formuláři přihlásit svůj projekt do programu Dne dobročinnosti. Při veřejném hlasování bylo z téměř třiceti přihlášených projektů vybráno deset finalistů, kteří během krátké prezentace představí svůj projekt zástupcům donorů, kteří, jak již bylo řečeno, případně ihned projekt finančně podpoří. Vytváří se tak základ možné nové tradice, kdy ve spolupráci veřejného sektoru, podnikatelů a neziskovek dochází nejen k podpoře konkrétních neziskových projektů, ale i hlubší vzájemné spolupráci a poznávání se zúčastněných. Více takových iniciativ.

TZ Zl. kraje

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru