Česky

Česky

English

menu
zavřít

Den otevřených dveří DSZO klepe na dveře

4. 6. 2019

Aktuality

10

Zlín - Již tuto sobotu (8. 6. 2019) se po roce opět otevřou pro nejširší veřejnost brány vozového depa Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice. Uskuteční se v pořadí již šestnáctý ročník...

d-o-d--dszo.jpg

Zlín - Již tuto sobotu (8. 6. 2019) se po roce opět otevřou pro nejširší veřejnost brány vozového depa Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice. Uskuteční se v pořadí již šestnáctý ročník dne otevřených dveří DSZO. Je připraven program pro obdivovatele historie MHD, rodiče i jejich děti, fanoušky i běžné cestující, kteří chtějí nahlédnout do zákulisí a poznat místa, kam se běžně veřejnost nedostane. Program letošního dnes otevřených dveří DSZO, který proběhne ve znamení 75. výročí zavedení trolejbusové dopravy ve Zlíně, byl podrobněji přiblížen v tiskové zprávě z 24. 5. Začíná v 9 hodin a potrvá až do 16 hodin. Upřesněme ještě, která historická vozidla MHD budou tentokrát k vidění.

Na zvláštní lince mezi vozovnou a obratištěm Sportovní hala se budou střídat především domácí historické vozy:

Z Technického muzea v Brně budou do Zlína zapůjčena při této slavnostní příležitosti ještě čtyři další historická vozidla:

„Budeme tu mít tři vleky. Všimli jsme si totiž v minulých letech, že o svezení vlečkou mají lidé zvláštní zájem a že ve vlečkách bývá vždycky plno,“ poznamenal vedoucí údržby DSZO Antonín Červenka.

Od soukromého provozovatele Lubomíra Staníka bude zapůjčen historický autobus ŠD 11.A konečně bude v plné kráse představen i pátý unikát ve flotile zlínských historických vozidel – letos nově rekonstruovaný červeno-krémový autobus ŠM 11.

„Návštěvníci, kteří se rozhodnout strávit část soboty u nás, se určitě nebudou nudit. Každoročně jich bývá několik tisíc. Všechny srdečně zveme,“ dodává ředitel DSZO Josef Kocháň


Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru