Česky

Česky

English

menu
zavřít

Deštivé „Do práce na kole“ soutěžící neodradilo

5. 10. 2017

Aktuality

2

Zlín - Do práce na kole. To je už tradiční jarní soutěž cyklistů, chodců i bruslařů, kteří se do práce dostávají takzvaně po svých. Letos připravili organizátoři novinku, zářijovou výzvu...

dsc-0225.jpg

Zlín - Do práce na kole. To je už tradiční jarní soutěž cyklistů, chodců i bruslařů, kteří se do práce dostávají takzvaně po svých. Letos připravili organizátoři novinku, zářijovou výzvu. Ta se uskutečnila během Evropského týdne mobility v termínu od 16. do 22. září. Ačkoli počasí právě v tomto týdnu moc cyklistice nepřálo, zapojilo se do této výzvy na 2 662 účastníků z celé ČR.

„Tito odvážlivci, kteří se nezalekli nevlídného počasí, ujeli, ušli či uběhli celkem 65 213 zelených  kilometrů.  Ve Zlíně se zapojilo 65 cyklistů, chodců, běžců a v Otrokovicích 36,“ prozradila Jana Vybíralova z iniciativy CykloZlín.

Ze všech účastníků výzvy se stoprocentní pravidelností vylosovali organizátoři několik šťastlivců, kteří vyhrávají startovné zdarma pro sebe a další čtyři kolegy do hlavní květnové soutěže Do práce na kole 2018. 

„Stoprocentní účast v zářijové výzvě mělo ze Zlína 10 účastníků. Z toho dva byli ze Statutárního města Zlín, a to Josef Novák, radní přes dopravu a cyklodopravu a cyklokoordinátor Martin Habuda.V Otrokovicích jezdilo celý týden 8 účastníků z toho dva z Městského úřadu Otrokovice. Děkujeme,“ doplnila organizátorka soutěže pro města Zlín a Otrokovice.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru