Česky

Česky

English

menu
zavřít

Do fotosoutěže OUTDOOR můžete stále posílat fotografie

23. 9. 2019

Aktuality

7

Zlín - Máte zajímavou fotografii z dovolené či výletu, na které je zachycena krajina nebo outdoorový sport? Pak neváhejte a pošlete nám ji do fotosoutěže Outdoor, která probíhá v rámci..

outdoor-foto.jpg

Zlín - Zájemci o účast ve fotosoutěži OUTDOOR, která pravidelně předchází Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů ve Zlíně, mají poslední šanci poslat své snímky. Uzávěrka fotosoutěže je v neděli 13. 10. 2019.

Do fotosoutěže se může přihlásit kdokoliv se zájmem o fotografování. Fotosoutěž je rozdělena do dvou kategorií - krajina a outdoorové sporty. Do každé kategorie je možné prostřednictvím elektronického formuláře zaslat max. 3 snímky o max. velikosti 3 MB (minimální rozlišení 1024x768 pixelů) ve formátu JPG. Konečná uzávěrka pro zasílání fotografií je
13. 10. 2019.
 Poté vybere porota z doručených fotografií výherce. Seznam výherců bude od 21. 10. 2019 zveřejněn na stránkách www.ic-zlin.cz

Výherce čekají zajímavé ceny, např. sportovní a cyklistické vybavení Force, volné vstupy na lezeckou stěnu Vertikon ve Zlíně, kurz pro horolezecké začátečníky Tester od lezeckého centra Vertikon, knihy z knihkupectví Knihcentrum a sportovní vybavení od firmy HUDYsport.

Předání cen proběhne na slavnostním zahájení festivalu 1. 11. 2019 v multikině Golden Apple Cinema. Zároveň se také uskuteční výstava všech fotografií, o které vás budeme ještě blíže informovat.

Pravidla a podmínky fotosoutěže a elektronický formulář naleznete na http://www.ic-zlin.cz/24976-fotosoutez-outdoor.

Autorkou úvodní fotografie je paní Simona Macháčková, která se fotosoutěže Outdoor zúčastnila v roce 2018 a vyhrála 3. místo v kategorii Krajina.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru