Česky

Česky

English

menu
zavřít

Do fotosoutěže OUTDOOR můžete stále zasílat fotografie

21. 9. 2020

Aktuality

14

Zlín - Fotosoutěž OUTDOOR, která pravidelně probíhá v rámci Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve Zlíně, je letos zaměřena na krásy České republiky.

fotosoutez-outdoor-2019-sport.jpg

Zlín - Fotosoutěž OUTDOOR, která pravidelně probíhá v rámci Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve Zlíně, je letos zaměřena na krásy České republiky. Určitě máte z letošní dovolené nebo výletů po Česku spoustu fotek. A určitě jsou mezi nimi zajímavé a jedinečné záběry. Proto neváhejte a přihlaste své snímky. Konečná uzávěrka je 25. října 2020.

Fotografie můžete posílat do dvou kategorií - krajina a outdoorové sporty. Do každé kategorie je možné prostřednictvím elektronického formuláře zaslat max. 3 snímky v rozlišení 300 dpi pro tisk A3, ve formátu JPG.

Výherce čekají zajímavé ceny, např. sportovní a cyklistické vybavení Force, volné vstupy na lezeckou stěnu Vertikon ve Zlíně, kurz pro horolezecké začátečníky Tester od lezeckého centra Vertikon, knihy z knihkupectví Knihcentrum.

Seznam výherců bude od 2. 11. 2020 zveřejněn na stránkách www.ic-zlin.cz. V rámci festivalu proběhne také výstava všech fotografií, o které vás budeme ještě blíže informovat.

Pravidla a podmínky fotosoutěže a elektronický formulář naleznete na http://www.ic-zlin.cz/fotosoutez-outdoor.

Autorem úvodní fotografie je p. Jan Ševeček, který se fotosoutěže zúčastnil v roce 2019.

Zdroj: TZ MITS Zlín

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru