Česky

Česky

English

menu
zavřít

Do práce na kole či pěšky? Pro některé ani v lednu žádný problém

6. 2. 2020

Aktuality

18

Zlín - Do Lednové výzvy Do práce na kole 2020 se registrovalo celkem za celou Českou republiku 2 760 odvážlivců, tedy o 73 % víc než loni. Z celkového počtu...

dsc08301.jpg

Do Lednové výzvy Do práce na kole 2020 se registrovalo celkem za celou Českou republiku 2 760 odvážlivců, tedy o 73 % víc než loni. Z celkového počtu přihlášených mělo 870 dokonce 100 % pravidelnost. To už je úctyhodný výkon!

V počtu ujetých kilometrů byl za celou republiku na 2. místě cyklista Jirka ze ZLINPROJEKTU a.s. Zlín, který najel za týden neuvěřitelných 571,7 km a na 3. místě soutěžící Michal Kožuch z Continental Barum Otrokovice, který zvládl 547,5 km. 

Celkem bylo šetrně překonáno  90 019,8 km, z toho 16 % kilometrů připadá na chůzi a běh, zbylých 84 % km na kolo. Je vidět, že o udržitelnou dopravu je zájem – ať už kvůli kondici, hecování, ochraně životního prostředí nebo také možnosti přispět daty o trasách k zlepšování infrastruktury. Děkujeme!

Patnáct vylosovaných šťastlivců získalo startovné pro celý tým na květen 2020. Ze Zlína byl vylosován Libor J. Gratulujeme a připomínáme, že kdo zvládl ekologicky cestovat do práce a zpět v lednu, tak ten dá květnovou výzvu v pohodě.

více info na: www.dopracenakole.cz 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru