Česky

Česky

English

menu
zavřít

Do školek putovaly nové hračky z města

10. 12. 2019

Aktuality

19

Zlín – Deset mateřských škol obdrželo od svého zřizovatele statutárního města Zlína vánoční dárky pro děti.

ms.jpg

Zlín – Deset mateřských škol obdrželo od svého zřizovatele statutárního města Zlína vánoční dárky pro děti. Město respektovalo přání škol a zakoupilo konkrétně vybrané magnetické stavebnice a hračky v hodnotě 10 tisíc pro každou z nich. Již tradiční předání dárků se uskutečnilo v rámci slavnostního odpoledne v obřadní síni zlínské radnice, kterého se zúčastnila spolu s vedoucím Odboru školství magistrátu Milanem Smolou i náměstkyně primátora Kateřina Francová. Ta ve své řeči poděkovala přítomným zástupkyním mateřinek za jejich celoroční práci ve vedení škol a vzkázala velký obdiv učitelkám.

Velmi si vážím náročné práce všech paní učitelek. Obzvláště v této době, to mají o to těžší, že často přebírají velký díl výchovy i za rodiče, kteří jsou pracovně velmi vytížení, a mají na své děti málo času. Moc děkujeme,“ řekla Kateřina Francová a následně pozvala přítomné dámy na drobné občerstvení a k neformální debatě.

Hračky si letos odnesla: Mateřská škola Zlín, Slínová 4225 – odloučené pracoviště M. Alše, Mateřská škola Zlín, Na Vrchovici 21, Mateřská škola Zlín, U Dřevnice 206 - odloučené pracoviště Prštné a odloučené pracoviště Nad Ovčírnou, Mateřská škola Zlín, Milíčova 867, Mateřská škola Zlín, Potoky 4224, Mateřská škola Zlín, tř. Svobody 835 – odloučené pracoviště Na Vyhlídce, Mateřská škola Zlín, Slovenská 3660, Mateřská škola Zlín, Slovenská 1808 – odloučené pracoviště Sv. Čecha a Mateřská škola Zlín, tř. T. Bati 1285 – odloučené pracoviště Prostřední.

Město Zlín každým rokem finančně přispěje na vánoční dárky třetině mateřských škol.

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru