Česky

Česky

English

menu
zavřít

Do Zářijové výzvy Do práce na kole se můžete registrovat od 1. září

18. 8. 2021

Aktuality

3

Zlín - Pořadatelé kampaně Do práce na kole z AutoMat z.s., Praha vyhlásili už po páté na září celorepublikovou motivační výzvu. Akce do práce na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem se bude konat od 13. do 26. září...

zaridpnk.jpg

Zlín - Pořadatelé kampaně Do práce na kole z AutoMat z.s., Praha vyhlásili už po páté na září celorepublikovou motivační výzvu. Akce do práce na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem se bude konat od 13. do 26. září. Od 1. září se můžete zdarma registrovat na  www.dopracenakole.cz

Jako obvykle se tato ekologická výzva termínově potká s Evropským týdnem mobility, který je od 16. do 22. září. „Opět máte vynikající příležitost nechat auta doma a do práce cestovat  na vlastní pohon. Sedněte na kola, choďte pěšky nebo běhejte,“ vyzývá veřejnost Jana Vybíralová, koordinátorka kampaně Do práce na kole za Zlín, Otrokovice a okolí. Cestu do práce cyklistům a koloběžkářům zpříjemní  snídaně zdarma, kterou připravuje iniciativa CykloZlín na úterý 21.9. od 5.00 do 8.30 na odpočívadle u cyklopodjezdu na Čepkově.

Zatímco v minulém roce byla výjimečně Zářijová výzva symbolicky stokorunou zpoplatněná, letos se vrátili organizátoři k původnímu nastavení, že bude tato výzva zdarma. Výzva zůstává stejně jako vloni čtrnáctidenní. „Ostatní pravidla zůstávají stejná. Hlásit se mohou i jednotlivci a není tedy třeba tvořit týmy. Jedinou kategorií je pravidelnost,“ upřesňuje koordinátorka.

Vítězové výzvy získají startovné zdarma pro příští ročník hlavní květnové soutěže Do práce na kole. A proč se výzvy zúčastnit? Zapracujete na své kondici, vychutnáte si, jak jste dobří, a přispějete k čistšímu ovzduší i celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Čím víc nás bude, tím lépe se nám bude ve městech žít! 

Zdroj: TZ CykloZlín

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru