Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dobro činí „Den dobročinnosti 2023“

9. 11. 2023

Aktuality

34

Pět finalistů z řad menších neziskových organizací obhajovalo své projekty ve finále dárcovské akce Den dobročinnosti. Zástupci statutárního města Zlín, Krajské hospodářské komory a dalších organizací přidělili v rámci středečního v finále v Baťově institutu 14/15 jednotlivým projektům mezi 20 a 25 tisíci korun. „Cílem této pravidelné akce, mimo přímé podpory menších neziskovek, je prohloubit sounáležitost všech důležitých složek občanské společnosti jako je neziskový sektor, veřejná správa a podnikatelé a zvyšování prestiže neziskových organizací na veřejnosti,“ sdělil Dan Žárský, předseda pořadatelské společnost ANNOZK.

Neobvyklá forma podpory malých neziskových organizací se prostřednictvím Dne dobročinnosti uskutečnila už potřetí. Finalisté prezentovali během deseti minut vlastní projekty, které komise donorů zhodnotila a přímo na místě ocenila. Komisi nejvíce zaujala dvojice pracovnic z Letokruhů Vsetín, které představily projekt Hudební nástroje. V rámci prezentace trefně vtáhly přítomné do zpěvu písně A já su synek z Polanky, kde stacionář sídlí.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru