Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dobrovolníci pomohou přírodě od odpadu. Přidáte se?

21. 3. 2018

Aktuality

5

Zlín - Už tuto sobotu 24. března se uskuteční první dobrovolnická doprovodná akce k soutěži Do práce na kole. Smyslem akce, která je zároveň součástí kampaně Ukliďme svět, ukliďme Česko,...

uklid1-2018.jpg

Zlín - Už tuto sobotu 24. března se uskuteční první dobrovolnická doprovodná akce k soutěži Do práce na kole. Smyslem akce, která je zároveň součástí kampaně Ukliďme svět, ukliďme Česko, je pomoci přírodě od odpadu, který tam zanechali naši méně ohleduplní spoluobčané. Letos se bude čistit úsek kolem cyklostezky Zlín – ZOO Lešná.

„Sraz dobrovolníků je v 9.30 na Burešově na cyklostezce u sběrného dvora. Pro všechny budeme mít připraveny potřebné pracovní pomůcky. Na závěr úklidu kolem poledne dostanou všichni cyklobrigádníci za odměnu malé překvapení a také pro ně budou připraveny špekáčky, které si budou moci opéct na odpočívadle na poli mezi Vršavou a Kostelcem“, sdělil radní , sdělil radní Josef Novák, který se podílí na přípravě akce.

Místním koordinátorem soutěže Do práce na kole je Jana Vybíralová z iniciativy CykloZLÍN, na organizaci se také podílí města Zlín a Otrokovice.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru