Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dobrovolníci se v sobotu pustí do úklidu cyklostezky Zlín - Otrokovice. Přidáte se?

23. 3. 2017

Aktuality

3

Zlín - Jaro je mimo jiné také obdobím velkého úklidu. V celé zemi se organizuje spousta dobrovolných úklidových akcí. Výjimkou není ani město Zlín...

cyklozlin.jpg

Zlín - Jaro je mimo jiné také obdobím velkého úklidu. V celé zemi se organizuje spousta dobrovolných úklidových akcí. Výjimkou není ani město Zlín. V sobotu 1. dubna tak dobrovolníci uklidí cyklostezku ze Zlína do Otrokovic. Akce se koná, v rámci projektu Ukliďme svět – Ukliďme Česko. Přidáte se?

Dobrovolníci ze Zlína mají sraz v 9.00 v Prštném na začátku cyklostezky u hypermarketu Albert. Pro všechny budeme mít připraveny potřebné pracovní pomůcky. Na závěr úklidu, odhadem kolem poledne, dostanou všichni cyklo-brigádníci za odměnu malé překvapení a také pro ně budou připraveny špekáčky, které si budou moci opéct na odpočívadle na kraji Otrokovic,“ sdělil radní Josef Novák, který se podílí na přípravě akce.

V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru