Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dobrovolníci šijí roušky, s rozvozem potřebným pomůže zase radnice

17. 3. 2020

Aktuality

4

Zlín - Doporučení nosit roušky, ústenky či respirátory naráží na jejich nedostatek. Řada lidí se tak rozhodla roušky šít doma ručně a to nejen pro sebe, ale také pro potřebné ve svém okolí...

foto Krajské nemocnice.jpg

Zlín - Doporučení nosit roušky, ústenky či respirátory naráží na jejich nedostatek. Řada lidí se tak rozhodla roušky šít doma ručně a to nejen pro sebe, ale také pro potřebné ve svém okolí. S distribucí těchto roušek na správná místa může zase pomoci zlínská radnice.

Od středy 18. března až do odvolání se tak budou v podloubí radnice shromažďovat ručně šité roušky, které vyrobí dobrovolníci ze Zlína či okolí. Sběr roušek se uskuteční vždy ve všední dny od 8 do 16 hodin.

„Aktivity řady dobrovolníků si velmi ceníme. Za město tedy chceme zase pomoci s distribucí na potřebná místa, jako jsou domovy seniorů a zdravotnická zařízení či zařízení sociálních služeb,“ uvedl primátor města Jiří Korec. Vyrobené roušky vkládejte do připravených boxů.

Roušky musí být zabaleny v sáčku, doporučuje se po čtyřech kusech. V případě dodání většího počtu roušek nás prosím kontaktujte v rámci individuální domluvy na tel. 577 630 222.

Pomoci mohou i dobrovolníci, kteří jsou ochotni v době vyhlášeného nouzového stavu poskytnout jakékoliv služby nebo zboží. Zájemci mohou město kontaktovat prostřednictvím emailu: dobrovolnici@zlin.eu

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru