Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dočasně zrušené přechody na ulici Štefánikova. Důvodem je výstavba budovy UTB

15. 8. 2017

Aktuality

12

Zlín – Na ulici Štefánikova, v prostoru naproti ulici Školní a parku Komenského v centru města, jsou dočasně uzavřeny dva přechody pro chodce. Důvodem je výstavba...

Ilustrační foto

Zlín – Na ulici Štefánikova, v prostoru naproti ulici Školní a parku Komenského v centru města, jsou dočasně uzavřeny dva přechody pro chodce. Důvodem je výstavba nové budovy Univerzity Tomáše Bati. Omezení platí do 4. září.

„Víme, že jde o komplikaci, nicméně kvůli výstavbě univerzitní budovy jde o nutný krok. Prosíme občany o pochopení,“ vzkázal Zdeněk Dvořák, tiskový mluvčí radnice.

O pochopení žádá také Univerzita Tomáše Bati coby stavebník a omlouvá se za vynucená dočasná omezení.

Kvůli dočasnému uzavření přechodů je pro chodce překonání frekventované ulice Štefánikovy poměrně komplikované. Dle náhradní trasy, kterou schválila Policie ČR, se musí vrátit směrem ke Kongresovému centru a přes přechody v této lokalitě se postupně dostat do parku Komenského. Jiná varianta nebyla možná. „Na bezpečnost chodců, ale také dalších účastníků dopravního provozu nyní v této oblasti dohlížíme ve zvýšené míře,“ konstatoval Milan Kladníček, ředitel Městské policie Zlín.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru