Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dočasně zrušený přechod na Štefánikově ulici bude v první školní den opět funkční

29. 8. 2017

Aktuality

13

Zlín - Univerzita Tomáše Bati oznamuje veřejnosti, že k zahájení školního roku bude od 4. 9. 2017 opět v provozu přechod pro chodce ulice Štefánikova na ulici Školní...

prechod-stefanikova-ulice.jpg

Zlín - Univerzita Tomáše Bati oznamuje veřejnosti, že k zahájení školního roku bude od 4. 9. 2017 opět v provozu přechod pro chodce ulice Štefánikova na ulici Školní. Zároveň budou opět zprovozněny trasy pro pěší k tomuto přechodu, a to z dočasně umístěné zastávky MHD Školní pod Kongresovým centrem a z ulice Hradská a dále chodníky pro přístup ke školám v dané lokalitě.

Viz. příloha „UTB VK - náhradní komunikační trasy III. etapa“

Dále upozorňujeme, že pro veřejnost nebude v provozu objízdná komunikace kolem objektů škol s výjimkou zásobování a osob ZTP. Prosíme rodiče, kteří přivezou děti do škol v dané lokalitě, aby respektovali místní dopravní značení a nesnažili se na danou objízdnou komunikaci odbočit. Ke krátkodobému parkování prosím využijte parkovací stání na ulici Hradská nebo v podzemním parkovišti Kongresového centra v ceně parkovného 5,- Kč/hod. Situace bude přímo na místě po dohledem Městské policie Zlín.

Toto dopravní řešení potrvá do konce měsíce října. Od 1. 11. 2017 bude uvedena do provozu nově zrekonstruovaná zastávka MHD Školní a všechny komunikační trasy budou nadále bez omezení.

"Univerzita Tomáše Bati coby stavebník žádá laskavě veřejnost o pochopení a omlouvá se tímto za vynucená dočasná omezení," vzkázal Alexander Černý, kvestor UTB Zlín. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru