Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dočasný posun zastávky Čepkov a práce silničářů v Gahurově ulici

14. 9. 2017

Aktuality

11

Zlín - Silniční provoz včetně MHD bude ovlivněn v druhé polovině září obnovou povrchu vozovky a rekonstrukcí zastávkového zálivu Čepkov...

lustrační foto

Zlín - Silniční provoz včetně MHD bude ovlivněn v druhé polovině září obnovou povrchu vozovky a rekonstrukcí zastávkového zálivu Čepkov v Gahurově ulici ve Zlíně. Zastávka MHD Čepkov bude dočasně posunuta do prostoru před Baťovou vilou.

Silničáři plánují ve druhé polovině září obnovu povrchu vozovky v Gahurově ulici ve Zlíně v dvousetmetrovém úseku mezi rekonstruovaným nadjezdem a Baťovou vilou. Součástí prací bude také rekonstrukce zastávkového zálivu zastávky Čepkov ve směru jízdy z centra města na Jižní Svahy.

V týdnu od 25. do 30. září bude provoz v dotčeném úseku Gahurovy ulice omezen do dvou protisměrných jízdních pruhů –  vnějších, nebo vnitřních – a silničáři budou v uzavřených jízdních pruzích frézovat starý povrch a pokládat nový povrch vozovky.

TZ DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru