Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dojde k uzavření ulic Vodní, Bartošova a Trávník

12. 5. 2021

Aktuality

7

Zlín - Od 1. června dojde v důsledku výstavby okružní křižovatky Vodní, Trávník a Bartošova k uzavření ulic Vodní, Trávník a Bartošova. Plný rozsah stavebních prací na nové křižovatce začne právě od 1. června.

Mapa uzavírky

Zlín - Od 1. června dojde v důsledku výstavby okružní křižovatky Vodní, Trávník a Bartošova k uzavření ulic Vodní, Trávník a Bartošova. Plný rozsah stavebních prací na nové křižovatce začne právě od 1. června. Průjezd stavbou mají povoleny pouze autobusy veřejné dopravy a vozidla IZS.

„Celková uzavírka je nutná z důvodu náročnosti stavby, technologie prováděných prací a především z důvodu velkého rozsahu,“ uvedl radní Michal Čížek.

Po dobu výstavby okružní křižovatky budou zajištěny obchůzné trasy pro pěší, které budou pro chodce vyznačeny. Současně bude upravená trasa pro linku MHD č. 38.

V případě dopravního režimu na náměstí Míru bude po dobu prvních deseti dnů, tedy od 1. do 10. června umožněn výjezd vozidel z ulice Bartošova na ulici Vodní. Od 11. června do 30. září bude platit obousměrný vjezd i výjezd přes ulici Rašínova.

V případě vjezdu rezidentů a zásobování obchodů na náměstí Míru a ulic Soudní a Bartošova je nutné si zažádat o speciální povolení ke vjezdu. Výdej povolenek zajišťují Technické služby Zlín, s. r. o., konkrétně tak rezidenti musí žádat na středisku správy objektů na tel. 604 293 022, 577 219 930 nebo na e-mailové adrese podchod@tszlin.cz. 

Uzavírka potrvá po dobu 4 měsíců, a to až do 30. září 2021. Předpokládané zprůjezdnění ulic bude od 1. října 2021.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru