Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dokončení rekonstrukce chodníku na ulici Mokrá I začalo

11. 3. 2020

Aktuality

17

Zlín - V minulém týdnu začaly stavební práce na dohotovení chodníku ve spodní části ulice Mokrá I, jejíž rekonstrukce započala již v předchozím roce. Práce zahrnují pokládku kabelů nízkého a vysokého napětí a rekonstrukci chodníku pro pěší.

uzavirka-ulice-mokra-i.jpg

Zlín - V minulém týdnu začaly stavební práce na dohotovení chodníku ve spodní části ulice Mokrá I, jejíž rekonstrukce započala již v předchozím roce. Práce zahrnují pokládku kabelů nízkého a vysokého napětí a rekonstrukci chodníku pro pěší.

Nyní dochází na pokládku elektrických kabelů, která si vyžádala úplnou uzavírku ulice Mokrá I. Obyvatelé dotčené ulice po celou dobu úplné uzavírky, která potrvá do konce března, jsou navedeni na objížďku přes ulice Pasecká, Klabalská I a ulici Na Drahách, odkud mají umožněný příjezd ke svým domům.

Po ukončení pokládky kabelů bude probíhat kompletní rekonstrukce chodníku a ulice Mokrá I bude v omezeném režimu opět průjezdná. Předpokládané dokončení prací je odhadováno na konec května.

Za omezení se obyvatelům dotčené lokality omlouváme.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru