Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dopravní hřiště v Malenovicích je znovu otevřeno, děti dostaly nová kola

2. 4. 2024

Aktuality

184

Zlín - Až do čtvrtku 31. října potrvá nová sezona na dětském dopravním hřišti v Malenovicích. Hřiště, které je po zimní přestávce znovu v provozu od 1. dubna, bude sloužit především k dopravní výchově dětí z mateřských a základních škol.

„Město Zlín dlouhodobě podporuje aktivity zaměřené na bezpečnost a prevenci nehodovosti v silničním provozu. Výuku pro předškoláky zajišťuje na hřišti Odbor školství a sportu, oddělení dotací a prevence kriminality,“ uvedla náměstkyně primátora pro školství Martina Hladíková s tím, že magistrát letos znovu přispěl provozovateli hřiště částkou 50 tisíc korun.

Radnice navíc pořídila dětem pět nových kol určených primárně pro praktickou výuku dopravních dovedností žáků 4. ročníků zlínských ZŠ.

Dopravní hřiště v Malenovicích mohou využívat děti, mládež nebo děti s rodiči vždy od pondělí do pátku od 14 do 18 hodin. V sobotu je otevřeno od 9 do 12 hodin, v neděli od 13 do 18 hodin. Provozovatel hřiště upozorňuje, že při nepřízni počasí je zavřeno. Kola ani přilby se nepůjčují.

Více informační na www.ddhzlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru