Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dopravní omezení u zlínské 17. ZŠ Křiby

8. 10. 2018

Aktuality

25

Zlín - Pokračující rekonstrukce ulice Klabalská částečně omezuje příjezd k 17. ZŠ Křiby. Město Zlín upozorňuje rodiče, že i v následujících měsících bude platit v lokalitě částečně...

klabalska.jpg

Zlín - Pokračující rekonstrukce ulice Klabalská částečně omezuje příjezd k 17. ZŠ Křiby. Město Zlín upozorňuje rodiče, že i v následujících měsících bude platit v lokalitě částečně omezený provoz. Příjezd ke škole od ulice Pasecká je dočasně řízen semafory.

„Odstranit semafory ze stavby křižovatky ul. Pasecká – ul. Klabalská bychom chtěli do konce listopadu,“ přiblížil Michal Zlámal z Odboru koncepce a realizace dopravních staveb.

Příjezd ke škole z ulice Okružní přes ulici Česká je z důvodu rekonstrukce uzavřen.  Příjezd ke škole z horní strany od ulice Okružní přes jednosměrnou ulici Křiby je naopak bez omezení

Stavební práce zde budou v závislosti na stavu počasí pokračovat až do konce roku. V zimním období bude tento úsek dočasně zprovozněn. Prioritou stavby je komplexní dokončení vozovky v ulici Česká, aby tato mohla být komplexně průjezdná.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru