Česky

Česky

English

menu
zavřít

Dostavba stezek lépe propojí Jižní Svahy chodcům i cyklistům

24. 10. 2018

Aktuality

39

Zlín - V ulici Středová na Jižních Svazích jsou plánovány stavební práce. Cílem úpravy této ulice je mimo jiné zvýšení bezpečnosti provozu pro pěší a cyklisty...

01.jpg

Zlín - V ulici Středová na Jižních Svazích jsou plánovány stavební práce. Cílem úpravy této ulice je mimo jiné zvýšení bezpečnosti provozu pro pěší a cyklisty. Úprava místní komunikace začíná v křižovatce s ulicí Okružní a končí před křižovatkou s ulicí Nivy IV.

„Cílem tohoto projektu je také vytvořit v lokalitě propojení na již stávající úseky cyklostezek a stezek se smíšeným provozem a vytvořit tak v rámci Jižních Svahů ucelené a bezpečné propojení,“ uvedl Josef Novák, radní pro oblast dopravy. Součástí stavby je také odbočka k bytovému domu č. p. 4786, k tzv. II. segmentu, kde se stezka napojí již na stávající stezku s odděleným pohybem cyklistů a chodců. Stavební práce začaly budováním smíšené stezky od II. segmentu. Práce přímo v ulici Středová budou zahájeny na jaře.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru