Česky

Česky

English

menu
zavřít

DSZO ruší od středy po dobu přerušení výuky všechny školní spoje

10. 3. 2020

Aktuality

20

Zlín - V souvislosti s opatřeními vlády ČR proti šíření koronaviru a přerušením výuky ve školách ruší od středy 11. března Dopravní společnost Zlín – Otrokovice všechny školní spoje MHD. Ostatní trolejbusové a autobusové spoje budou jezdit nadále podle jízdních řádů pro pracovní dny.

Zlín - V souvislosti s opatřeními vlády ČR proti šíření koronaviru a přerušením výuky ve školách ruší od středy 11. března Dopravní společnost Zlín – Otrokovice všechny školní spoje MHD. Ostatní trolejbusové a autobusové spoje budou jezdit nadále podle jízdních řádů pro pracovní dny.

„Reagujeme okamžitě na poslední vývoj událostí v souvislosti s šířením koronaviru a přijatými opatřeními vlády ČR. Jestliže bude od středy 11. března přerušena výuka ve všech typech škol, je logické, že nebudeme za této mimořádné situace vypravovat ani žádné školní spoje MHD,“ uvedl ředitel DSZO Josef Kocháň.

Od středy 11. března až do odvolání nebude DSZO vypravovat žádné spoje, které jsou v jízdních řádech označeny poznámkou „jede ve dnech školního vyučování“. S výjimkou těchto školních spojů však bude MHD provozována v rozsahu a podle jízdních řádů platných pro běžné pracovní dny.

„Jde o mimořádné okamžité opatření, které se nemohlo promítnout do zastávkových jízdních řádů, ale ani do celostátních elektronických informačních systémů. Upozorníme cestující na tuto změnu alespoň operativními nápisy na elektronických informačních panelech, které máme umístěny nad nejvíce používanými zastávkami,“ upřesnil vedoucí dopravního úseku DSZO Pavel Nosálek.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru