Česky

Česky

English

menu
zavřít

Fantastická zvířata a kde je najít. Všechno nebo nic. Zlínské filmové léto pokračuje

18. 7. 2017

Aktuality

11

Zlín – „Letňáky“ pokračují! Zlínské filmové léto nabízí další tituly, v pátek 21. července bude možné shlédnout film Fantastická zvířata a kde je najít, v sobotní nabídce je...

Zlínské filmové léto

Zlín – „Letňáky“ pokračují! Zlínské filmové léto nabízí další tituly, v pátek 21. července bude možné shlédnout film Fantastická zvířata a kde je najít, v sobotní nabídce je titul Všechno nebo nic. Obě představení se uskuteční od 21:30 v Centrálním parku na sídlišti Jižní svahy u travnatého valu, vstup je zdarma. Zájemcům budou k dispozici deky, mohou si s sebou vzít i věci na piknik.

„Pozvěte si své partnery či partnerky a běžte si užít filmy. Já to takhle v mládí dělával. Letní kina jsou skvělá věc a přináší zážitky, na které se dlouho vzpomíná,“ svěřil se primátor Miroslav Adámek.

Fantastická zvířata a kde je najít je britsko – americký fantasy film, autorkou scénáře a knižní předlohy je J. K. Rowlingová, jenž se celosvětově proslavila ságou o Harry Potterovi. Režie se ujal David Yates, který režíroval také už poslední čtyři filmy z této potterovské série.

Všechno nebo nic je česko-slovenský film podle námětu a scénáře slovenské autorky Evy Urbaníkové. Scénář napsala spolu s režisérkou filmu Martou Ferencovou. Premiéru měl letos v lednu.

Zlínské filmové léto je společným projektem města a obecně prospěšné společnosti Zlínský zámek. Město vyjdou náklady na cca 350 tisíc korun.

Promítací termíny, názvy filmů a místa, kde se letní kina uskuteční, a řada dalších informací jsou uvedeny na doprovodném plakátu, nebo na www.ic-zlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru