Česky

Česky

English

menu
zavřít

Festival outdoorových filmů doprovodí fotografická soutěž

26. 6. 2017

Aktuality

9

Zlín - Mezinárodní festival outdoorových filmů se kvapem blíží. Jednou z doprovodných akcí je i tradiční fotosoutěž. Tu vyhlásila zlínská radnice i letos...

Malá Fatra v zimě.jpg

Zlín - Mezinárodní festival outdoorových filmů se kvapem blíží. Tato soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů se za čtrnáct let své existence stala největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Jednou z doprovodných akcí je i tradiční fotosoutěž. Tu vyhlásila zlínská radnice i letos.

Fotosoutěž je tradičně rozdělena do dvou kategorií: A) krajina, B) outdoorové sporty. Do každé kategorie můžete zaslat nejvýše 3 snímky o maximální velikosti 3 MB ve formátu JPG. Fotografie lze zasílat už nyní a to až do 24. září 2017. Podrobné podmínky fotosoutěže a elektronický formulář pro zasílání fotografií naleznete na http://www.ic-zlin.cz/24976-fotosoutez-outdoor

Hodnocení fotografií bude poté probíhat pomocí internetového hlasování na portálu Městského informačního a turistického střediska www.ic-zlin.cz. Na tři nejlepší z každé kategorie bude čekat věcná cena. Fotografie lze zasílat už nyní a to až do 24. září.

Více informací o festivalu naleznete na stránkách festivalu http://www.outdoorfilms.cz/uvod/

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru