Česky

Česky

English

menu
zavřít

Filmové léto je v plném proudu

18. 7. 2019

Aktuality

19

Zlín – Další ročník Zlínského filmového léta má za sebou první promítací večery.

O promítání pod širým nebem je zájem

Zlín – Další ročník Zlínského filmového léta má za sebou první promítací večery. I přes nepřízeň počasí, která v minulém týdnu panovala, byl o sledování filmů pod širým nebem velký zájem.

„Opět se nám potvrdilo, že filmový zážitek v příjemném prostředí setmělého parku Komenského je pro diváky lákavý. Přestože nám počasí moc nepřálo, Zlínské filmové léto si do této chvíle nenechalo ujít kolem tisícovky diváků,“ sdělila za organizátory vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Magistrátu města Zlína Eva Manišová.

Další letní promítání je připraveno na tento víkend 19. a 20. července. V domácí atmosféře se bude v pátek na fotbalovém hřišti v Přílukách promítat americký sci-fi film Bumblebee a o sobotním večeru si přijdou na své milovníci českých komedií. Tentokrát, ale nepůjde o starou komediální klasiku, ale o nový film Teroristka s Ivou Janžurovou.

Zlínské filmové léto bude pokračovat i o dalším víkendu 26. a 27. července. Plátno se z Příluk přesune na fotbalové hřiště do Malenovic, kde se budou promítat filmy Fantastická zvířata: Griendelwaldovy zločiny a nový francouzský snímek Co jsme komu zase udělali.

Na obou fotbalových hřištích se začne promítat od 21:30 hodin.

Zlínské filmové léto zakončí prázdniny o víkendu 30. a 31. srpna v Centrálním parku na Jižních Svazích, u travnatého valu. Na programu jsou američtí Úžasňákovi a český film Po čem muži touží. V tyto srpnové termíny se s projekcí začíná už od 21 hodin.

Vstup na všechny filmy je zdarma  a občerstvení na místě je zajištěno.

Přehled promítacích večerů je uveden na www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto.

 

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru