Česky

Česky

English

menu
zavřít

Filmové léto přilákalo stovky diváků, promítat zdarma se bude až do září

14. 6. 2018

Aktuality

11

Zlín - S velkým zájmem se setkalo první veřejné promítání v rámci Zlínského filmového léta, které se uskutečnilo na fotbalovém hřišti v Malenovicích. Diváci měli možnost shlédnout letošní české filmové novinky Tátova Volha a Pepa...

filmové léto v Malenovicích.jpg

Zlín - S velkým zájmem se setkalo první veřejné promítání v rámci Zlínského filmového léta, které se uskutečnilo na fotbalovém hřišti v Malenovicích. Diváci měli možnost shlédnout letošní české filmové novinky Tátova Volha a Pepa.

„Při prvním víkendu si do letního kina našlo cestu více než 700, věříme, že spokojených, diváků. Lidé obsadili všechny lavičky a sedělo se i na dekách na trávníku,“ popsala Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu.  

Další filmová představení budou hostit Příluky, Park Komenského, Centrální park Jižní Svahy a zlínský zámek.  Bezplatné letní kino bude promítat až do září především o víkendech.

„Loni jsme s tímto projektem začínali a ohlasy byly výborné, každé představení si našlo vždy alespoň několik stovek diváku a věřím, že tomu bude tak i letos. Občerstvení bude zajištěno, ale můžete si vzít i vlastní věci na piknik. Hlavně nezapomeňte na deky a pohodovou náladu,“ zve i na další letní filmová představení primátor Miroslav Adámek. Na dalších promítáních čeká na návštěvníky i malé překvapení, které má spojitost s letošním výročím vzniku republiky. Pořadatelem Zlínského filmového léta je město Zlín. Vstup je zdarma.

Program naleznete v přiloženém souboru.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru