Česky

Česky

English

menu
zavřít

Fond pro-rodinných aktivit přijímá žádosti o dotace

29. 8. 2019

Aktuality

23

Zlín – Správní rada Fondu pro-rodinných aktivit statutárního města Zlína vyhlašuje II. kolo výběrového řízení na přidělení dotací.

ilustracni-foto.jpg

Zlín – Správní rada Fondu pro-rodinných aktivit statutárního města Zlína vyhlašuje II. kolo výběrového řízení na přidělení dotací. Finanční podpora je určena právnickým osobám, které zajišťují celoroční pravidelné volnočasové aktivity dětí a mládeže na území Zlína a jejich výsledky činnosti jsou známy nejméně za jeden rok. Zároveň musí splňovat podmínku, že jim nebyly poskytnuty finance již v I. kole výběrového řízení v roce 2019.

Příjem žádostí začíná 2.9. 2019 v 8 hodin a končí 9.9.2019 ve 14 hodin. Bližší informace jsou zveřejněny na www.zlin.eu nebo budou žadatelům poskytnuty tajemnicí Fondu pro-rodinných aktivit statutárního města Zlína Alenou Podanou. Kontakt: tel. 577 630 845, e-mail: alenapodana@zlin.eu, Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína, tř. T. Bati 3792.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru