Česky

Česky

English

menu
zavřít

Fotbalový stadion bude bezplatně převeden do majetku města

25. 10. 2019

Aktuality

23

Zlín - V rámci 7. jednání zastupitelstva města Zlína byla schválena Smlouva o bezúplatném převodu nemovitostí a zřízení věcných břemen týkající se nemovitostí tvořících areál fotbalového stadionu ve Zlíně – Letné.

Fotbalová stadion Letná

Zlín - V rámci 7. jednání zastupitelstva města Zlína byla schválena Smlouva o bezúplatném převodu nemovitostí a zřízení věcných břemen týkající se nemovitostí tvořících areál fotbalového stadionu ve Zlíně – Letné.

Smlouva o převodu fotbalového stadionu do majetku statutárního města Zlína nabývá účinnosti k 1. 1. 2020. Nynější hodnota fotbalového stadionu je dle vypracovaného znaleckého posudku 74 milionů korun.

„Je to koncepční krok. Zájmem města je mít ve vlastnictví všechna strategická sportoviště, mezi která spadá i fotbalový stadion,“ řekl předseda správní rady Fondu mládeže a tělovýchovy František Pilka.

Město Zlín současně s nemovitostí přebírá i nájemní smlouvu s prvoligovým týmem FC Fastav Zlín, která je platná do 30. června 2020. Po uplynutí smlouvy bude stanoven nový model provozování stadionu.

„Město Zlín plánuje udělat na fotbalovém stadionu nutné investice, aby bylo možné stadion nadále užívat pro utkání 1. české fotbalové ligy,“ řekl primátor Jiří Korec.

 

 

„Na převodu fotbalového stadionu do majetku města jsme pracovali dlouho. Jsem rád, že převod zastupitelstvo schválilo,“ uzavřel náměstek primátora Miroslav Adámek.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru