menu
zavřít

Fotografická kniha Zlín vychází v šesti světových jazycích

13. 12. 2016

Aktuality

0

Zlín - Nová kniha plná atraktivních fotografií Zlína od autora Libora Sváčka vstoupí v nejbližších dnech na pulty knihkupectví. Jedná se o dárkovou fotografickou publikaci...

publikace-zlin-1.jpg

Zlín - Nová kniha plná atraktivních fotografií Zlína od autora Libora Sváčka vstoupí v nejbližších dnech na pulty knihkupectví. Jedná se o dárkovou fotografickou publikaci, která je věnovaná metropoli Zlínského kraje a představuje originální urbanismus Baťových závodů i pohled na Zlín současnosti.

„Premiérové představení si kniha odbude 19. ledna na veletrhu Regiontour v Brně. Ve Zlíně se křest uskuteční na přelomu ledna a února. Prodej u zlínských knihkupců bude zahájen 23. ledna,“ prozradil Martin Hák, jednatel Vydavatelství MCU z Českého Krumlova. Fotografie Libora Sváčka jsou doplněny texty Lucie Šmardové a Jitky Ressové. Úvodní motto patří Miroslavu Zikmundovi.

Kniha obsahuje na 180 stranách 152 fotografií a vyjde v šesti světových jazycích. Na vydání knihy se podílelo také Statutární město Zlín. Publikace se bude šířit do světa i prostřednictvím českých ambasád v zahraničí.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru