Česky

Česky

English

menu
zavřít

Fotografická soutěž "Rozvaž se ve Zlíně"

27. 6. 2019

Aktuality

11

Zlín - Oddělení cestovního ruchu Magistrátu města Zlína vyhlašuje novou fotosoutěž pro milovníky fotografování a cestování. Zúčastnit se může každý, kdo do 30. září 2019...

rozvaz-se-ve-zline-hrnky.jpg

Zlín - Oddělení cestovního ruchu Magistrátu města Zlína vyhlašuje novou fotosoutěž pro milovníky fotografování a cestování. Zúčastnit se může každý, kdo do 30. září 2019 pošle fotku z cest, ať už z naší republiky nebo ze zahraničí, na které se objeví některá z věcí z nové kolekce „Rozvaž se ve Zlíně“.

„Ve zlínském informačním středisku si můžete vybrat z široké nabídky praktických věcí, jakými jsou například batůžek, tričko, plecháček, ponožky a další,“ doplnila Eva Manišová, vedoucí oddělení.

Fotografie mohou soutěžící vkládat do komentáře k příspěvku s fotosoutěží na facebookových stránkách města www.facebook.com/mestozlin.eu. O vítězi se bude po uvedeném termínu hlasovat. Vítěz s nejvyšším počtem „liků" dostane atraktivní dárky.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru