Česky

Česky

English

menu
zavřít

Fotosoutěž "Zimní Zlín" prodloužena: Vzhůru na lov

2. 2. 2017

Aktuality

6

Zlín - Na zlínském Instagramu probíhala fotografická soutěž s názvem zimní Zlín. Soutěž měla původně už v těchto dnech končit. Protože však paní zima začala pořádně čarovat až nyní, soutěž jsme prodloužili...

V zimním kabátě.jpg

Zlín - Na zlínském Instagramu probíhala fotografická soutěž s názvem zimní Zlín. Soutěž měla původně už v těchto dnech končit. Protože však paní zima začala pořádně čarovat až nyní, soutěž jsme prodloužili. Využijte tedy aktuální sněhové nadílky a zúčastněte se naší soutěže. Vítěze tedy vyhlásíme až 15. března. Do té doby můžete zasílat své úlovky a fotky označovat hashtagy #zimnizlin a #winterinzlin. Zvítězí fotka s nejvíce "lajky". Druhého výherce vyberou pracovníci Městského informačního a turistického střediska. Tak foťte, označujte a hlavně si užívejte zimy! Na výherce čeká například nová fotografická publikace Libora Sváčka s názvem Zlín či další drobné dárky. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru