Česky

Česky

English

menu
zavřít

Francouzsko - britské komediální drama a česká komedie. Zlínské filmové léto pokračuje

25. 7. 2017

Aktuality

6

Zlín – Zlínské filmové léto pokračuje představeními v Přílukách. V pátek 28. července se bude na místním fotbalovém hřišti promítat film I dva jsou rodina, v sobotu 29. července...

Zlínské filmové léto

Zlín – Zlínské filmové léto pokračuje představeními v Přílukách. V pátek 28. července se bude na místním fotbalovém hřišti promítat film I dva jsou rodina, v sobotu 29. července se půjde na snímek Muzzikanti. Začátek obou představení je v 21:30, vstup je zdarma. Pro posezení v trávě budou mít první zájemci k dispozici deky. Kdo chce, může si s sebou vzít věci na piknik.

I dva jsou rodina je francouzsko – britské komediální drama. Nonšalantní Samuel si užívá bezstarostného života na Riviéře, ovšem jen do chvíle, kdy jej navštíví jeho náhodná láska s tím, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče.

Muzikanti je letošní česká komedie plná písniček. Její děj se odehrává československopolském trojmezí, v drsném, ale půvabném kraji Těšínského Slezska, kde slovo chlapa má stále svou sílu, půvab žen přitahuje od nepaměti a hudba má své nezastupitelné místo.

Zlínské filmové léto nabízí „letňáky“ v různých částech města. Předchozí víkend se produkce uskutečnily na sídlišti Jižní svahy. „Dopadly výborně. Vyšlo počasí, každý z filmů navštívilo kolem sto padesáti lidí,“ sdělila Eva Manišová z Oddělení cestovního ruchu, která si filmy také nenechala ujít.

Promítací termíny Zlínského filmového léta, názvy filmů a místa, kde se letní kina uskuteční, a řada dalších informací jsou uvedeny na doprovodném plakátu, nebo na www.ic-zlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru