Česky

Česky

English

menu
zavřít

Galerie G18 představí mezinárodní výstavu FoodPrint

26. 4. 2019

Aktuality

13

Zlín - Mezinárodní výstava FoodPrint bude mít svou premiéru v galerii G18 od 4. - 14. května. 2019. Na výstavě se představí práce studentů Ateliérů Produktový a Digitální design z FMK UTB...

foodprint-pozvanka.jpg

Zlín - Mezinárodní výstava FoodPrint bude mít svou premiéru v galerii G18 od 4. - 14. května. 2019. Na výstavě se představí práce studentů Ateliérů Produktový a Digitální design z FMK UTB ve Zlíně společně se svými zahraničními kolegy z Katedry dizajnu nábytku a interiéru TU Zvolen (SK), Taipei Tech (TW) a Universidade do Algarve (PT).

„Foodprint chce hledat odpovědi na otázky, které téma jídla a jeho dopadu na náš život otevírá, v celém spektru designu, respektive ve všech jeho možných odvětvích. Právě za hranicemi jednotlivých specializací se mohou nalézat nová, překvapivá a revoluční řešení,“ přiblížila výstavu Eva Gartnerová z Fakulty multimediálních komunikací UTB.

Výstava FoodPrint bude v galerii G18 přístupná od 4. – 14. 5. 2019. Její vernisáž se tentokrát neobvykle odehraje v pondělí 6. 5. 2019 v 18:00, výstavu zahájí Miroslav Zelinský.

Zveme také na doprovodný program k výstavě:

 

V rámci Zlin Design Weeku je i prodloužená otevírací doba galerie: 4. – 10. 5. 2019 každý den od 10:00 do 18:00 hodin včetně víkendů a svátku.

Více informací na www.g18.cz nebo na www.foodprint.online.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru