Česky

Česky

English

menu
zavřít

Galerii 2. patro zaplnila Stavba roku Zlínského kraje 2020

10. 1. 2022

Aktuality

12

Zlín – Oddělení prostorového plánování zlínského magistrátu zve veřejnost na prohlídku výstavy Stavba roku Zlínského kraje 2020.

Stavba roku 2020 je k vidění na radnici

Zlín – Oddělení prostorového plánování zlínského magistrátu zve veřejnost na prohlídku výstavy Stavba roku Zlínského kraje 2020. Prezentace 43 stavebních realizací přihlášených do soutěže je k vidění v budově radnice v  Galerii 2. patro. Na místě je volně k dispozici oficiální katalog soutěže. Putovní výstava je přístupná do 25. února 2022.

Soutěž Stavba roku Zlínského kraje 2020 vyhlašuje Svaz podnikatelů ve stavebnictví spolu s Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

Jejím hlavním cílem je prezentace a zviditelnění kvalitních projektů v oblasti stavitelství ve Zlínském kraji a přiblížení nových staveb a jejich autorů širší laické i odborné veřejnosti. Současně si soutěž klade za cíl zviditelňovat projekční a dodavatelské subjekty, mající sídlo ve Zlínském kraji, které realizují zajímavé stavby i mimo území kraje. Stavba roku Zlínského kraje 2020 je v pořadí XIX. ročník soutěže.

Více informací o soutěži a bohatou fotodokumentaci ze slavnostního předávání cen naleznete ZDE

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru