Česky

Česky

English

menu
zavřít

Golfisté se spojili pro dobrou věc

1. 9. 2020

Aktuality

23

Zlín - V areálu Golf Clubu Lázně Kostelec u Zlína se v sobotu 22. srpna 2020 konal 11. ročník benefičního golfového turnaje EDUCO CUP 2020, který vynesl neziskové organizaci Středisko rané péče EDUCO Zlín 194 860 Kč...

educo-cup3.jpg

Zlín - V areálu Golf Clubu Lázně Kostelec u Zlína se v sobotu 22. srpna 2020 konal 11. ročník benefičního golfového turnaje EDUCO CUP 2020, který vynesl neziskové organizaci Středisko rané péče EDUCO Zlín 194 860 Kč.  

„Golfový turnaj pořádáme ve Zlíně již od roku 2010. Je to pro nás jedna z cest, jak zajistit finanční prostředky potřebné na zajištění služby rané péče ve Zlínském kraji. Velmi si ceníme podpory, kterou nám golfisté účastí na turnaji poskytují,“ uvedla Dagmar Machová, ředitelka Educo Zlín. „Nesmírně si vážíme také spolupráce s Golf Club Lázně Kostelec, který společně s námi akci zastřešuje a podílí se také na její organizaci. Poděkování patří také partnerům a podporovatelům turnaje.“

Golfového turnaje se v letošním roce zúčastnilo 42 golfistů ze Zlínského kraje. Mnozí z nich zde nebyli poprvé. “Educo vnímám jako regionální organizaci, která se kromě jiného aktivně zapojuje do společenského a sportovního dění ve Zlíně a okolí již mnoho let. Často s cílem finančního výtěžku za účelem pomoci a to je vždy skvělá příležitost, společnými silami přispět těm, kteří to potřebují nejvíce, uvedl Jiří Švirák, účastník turnaje.

Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. působí ve Zlínském kraji od roku 2005. Zaměřuje se na poskytování rané péče, tj. odborné poradenství a aktivní práce s dětmi od narození do 7 let věku dítěte. EDUCO se zaměřuje na rozvoj dovedností a schopností dítěte, čímž dochází k eliminaci budoucí závislosti dětí a jejich rodin na sociální pomoci. „Ve své praxi sleduji velký rozdíl mezi dětmi, které mají podporu poradců rané péče a těch mimo ni, v chování a dovednostech dětí,“ uvedla ke službě rané péče Terezie Štokrová, která působí ve Zlínském kraji jako klinický psycholog a psychoterapeut. Poradkyně rané péče v průběhu jednoho kalendářního roku pracují s více než stovkou rodin v rámci pravidelných setkání v domácím prostředí.

EDUCO organizuje v průběhu roku kromě benefičního golfového turnaje EDUCO CUP také Pohádkový les, ten se uskuteční v sobotu 5. 9. od 14:00 v areálu Dětského centra Burešov ve Zlíně. Na výpravu za pohádkovými bytostmi, hrami a soutěžemi jsou všichni srdečně zváni. EDUCO se zapojuje také do aktivit Týdne rané péče, který se každoročně koná první týden v listopadu. Organizaci můžete podpořit i účastí na vánočních koncertech základních uměleckých škol ve Zlínském kraji. Informace a pozvánky na akce najdete na www.ranapecezlin.cz nebo na Facebooku.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru