Česky

Česky

English

menu
zavřít

Hasiči soutěžili o pohár primátora. Odvezli ho mladcovští

24. 6. 2019

Aktuality

15

Zlín – V sobotu 22. června se uskutečnil jubilejní XX. ročník hasičské soutěže O putovní pohár primátora města Zlína.

Z městské soutěže O putovní pohár města Zlína

Zlín V sobotu 22. června se uskutečnil jubilejní XX. ročník hasičské soutěže O putovní pohár primátora města Zlína. I letos se soutěžního klání o prestižní pohár zúčastnilo všech 13 jednotek sboru dobrovolných hasičů, které město Zlín zřizuje. Nejlepší časy a výkony vynesly na nejvyšší příčku jednotku sboru dobrovolných hasičů místní části Zlín-Mladcová, která si odvezla zcela nový putovní pohár.

V předchozích ročnících získala hasičská jednotka z Jaroslavic tři prvenství v řadě za sebou a podle nepsaných hasičských pravidel tak získala vloni pohár do vlastnictví. Z tohoto důvodu byl pro letošní ročník vyroben nový pohár, který bude po celý rok vlastnit vítězná jednotka z Mladcové.

Loňský vítěz, dobrovolní hasiči z Jaroslavic, letos dosáhl na stříbrnou příčku a třetí místo si odvezli hasiči z Prštného.

Podpořit soutěžící přijel do sportovního areálu hasičů Pod Chlumem ve Lhotce také primátor města Zlína Jiří Korec, který všem hasičům za záslužnou činnost poděkoval a osobně předal ceny a poháry vítězům.

 

Foto:Jiří Knedla

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru