Česky

Česky

English

menu
zavřít

Hasiči ve Štípě mají vylepšené zázemí

18. 10. 2019

Aktuality

12

Zlín - Dobrovolným hasičům ve Štípě už slouží zrekonstruovaná zbrojnice.

Zlín - Dobrovolným hasičům ve Štípě už slouží zrekonstruovaná zbrojnice.

Předmětem projektu byla přístavba a další stavební úpravy. Cílem úprav bylo především zlepšení tepelně technických vlastností objektu a doplnění chybějícího hygienických zařízení

„Stávající objekt je jednopodlažní s využitelným podkrovím. Na tento pak ze severozápadní strany navazuje nová jednopodlažní přístavba obsahující kompletní potřebné zázemí, jako jsou sprchy, WC, technická místnost a kuchyňka,“ popsal František Pilka, jednatel společnosti Nemovitosti Zlín, která má objekt ve správě. Ve stávajícím objektu pak byly provedeny stavební úpravy. Zejména došlo k vnitřním stavebním úpravám, k zateplení objektu kontaktním zateplovacím systémem, doplnění hromosvodu, výměně garážových vrat, výměně a doplnění rozvodů, apod.

„Jsem ráda, že se daří realizovat investice v místních částech, což je příklad i hasičské zbrojnice ve Štípě. Je na místě poděkovat zdejšímu sboru dobrovolných hasičů za jejich práci,“ sdělila radní Jana Bazelová.

Součástí stavby byly i úpravy inženýrských sítí, nové zpevněné plochy obsahující nástupní plochu před objektem a také chodníky. Cena za dílo činí 5,8 milionu korun.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru