Česky

Česky

English

menu
zavřít

Herci zvou na divadelní cyklojízdu. Výlet na kolech si nenechá ujít ani TGM a Štefánik

3. 5. 2018

Aktuality

8

Zlín - Městské divadlo Zlín připravuje další ročník oblíbené akce – Divadelní cyklojízdy. Tentokrát herci sednou na kola ve stylových kostýmech ala rok 1918 a připomenou si 100. výročí vzniku Českoslovenka...

divadelni-cyklojizda.jpg

Zlín - Městské divadlo Zlín připravuje další ročník oblíbené akce – Divadelní cyklojízdy. Tentokrát herci sednou na kola ve stylových kostýmech ala rok 1918 a připomenou si 100. výročí vzniku Českoslovenka a zároveň blížící se česko-slovenský divadelní festival Setkání Stretnutie (14. – 19. května v MDZ).

„Účastníci budou mít výjimečnou příležitost projet se na kole s osobnostmi jako je například T. G. Masaryk nebo M. R. Štefánik,“ prozradila šéfka úseku vnějších vztahů divadla Blanka Kovandová.

Akce se koná v úterý 8. května, start je ve 13.00 u kašny za divadlem a cílem je hospoda na hřišti v Lužkovicích, kde bude připraveno občerstvení a prostor pro volnou zábavu.

V případě deště se akce ruší.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru