Česky

Česky

English

menu
zavřít

Hlášení místního rozhlasu ze dne 17.3.2020

17. 3. 2020

Aktuality

17

Zlín - Na území statutárního města Zlína proběhlo v úterý 17.3. 2020 ve 14 a 17 hodin hlášení místního rozhlasu. Znění zprávy v písemné podobě naleznete zde.

batovske-kostky.jpg

Zlín - Na území statutárního města Zlína proběhlo v úterý 17. 3. 2020 ve 14 a 17 hodin hlášení místního rozhlasu. Znění zprávy v písemné podobě naleznete zde.

„Vážení spoluobčané, z preventivních důvodů vás žádáme, abyste si za všech okolností chránili obličej a dýchací cesty rouškou nebo improvizovanými prostředky ve formě šály, šátku apod. Chráníte tak své okolí před případnou nákazou koronavirem. Další informace týkající se preventivních opatření a nabízených službách v souvislosti s vyhlášeným stavem nouze naleznete na webu www.zlin.eu.“

Primátor města Jiří Korec k hlášení doplňuje: “Děkujeme všem občanům, kteří přistupují ke svému okolí zodpovědně a jakkoliv si kryjí obličej. Roušky a respirátory jsou v tuto chvíli nedostatkové zboží nejen v České republice, a proto vyzývám občany, ať si dýchací cesty chrání jakýmkoliv způsobem, například prostřednictvím šál a šátků, a to zejména v MHD, obchodech a jiných frekventovaných místech a zároveň se snažili dodržovat mezi sebou 2 metrové rozestupy. V rámci města jsme přijali další preventivní opatření, abychom eliminovali potenciální šíření nákazy. Všem občanům města přeji hodně sil ke zdolání této nelehké situace, zvládneme to.“

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru