Česky

Česky

English

menu
zavřít

Hledá se nositel Ceny města Zlína za rok 2019

23. 8. 2019

Aktuality

13

Zlín – Statutární město Zlín přijímá nominace na nositele Ceny města Zlína za rok 2019.

radnice.jpg

Zlín – Statutární město Zlín přijímá nominace na nositele Ceny města Zlína za rok 2019. Kdokoliv z řad veřejnosti může na Cenu města Zlína navrhnout fyzickou či právnickou osobu.

Fyzická osoba musí být starší 30 let, žije nebo žila ve Zlíně a výrazným způsobem ovlivnila některé obory lidské činnosti. Zároveň svým konáním významně působila ve prospěch občanů našeho města a šířila či šíří dobré jméno Zlína doma i ve světě. Při nominaci právnické osoby je třeba vycházet z následujících podmínek pro udělení Ceny. Činnost právnické osoby má podstatný přínos pro obohacení života města a nejméně tři roky přede dnem, ve kterém je stanovena uzávěrka přihlášek je jejím sídlem město Zlín. Podrobné informace týkající se podání i vyhodnocení návrhů je ukotven ve Statutu Ceny města Zlína na https://1url.cz/gMSgT.

Nominace lze posílat do 31. prosince tohoto roku na adresu: statutární město Zlín, sekretariát primátora, nám. Míru 12, 761 40 Zlín. Podání může být taktéž elektronické prostřednictvím on-line formuláře, který je umístěn na webu města Zlína: https://1url.cz/UMSgF. Po jeho vyplnění lze formulář odeslat e-mailem, datovou schránkou nebo vytisknout a učinit osobní podání.

Cenu města Zlína 2018 získala architektka Eva Jiřičná, o rok dříve se nositelem Ceny stal malíř Josef Ruszelák.

Každoročně je udělována k 3. dubnu – dni narození Tomáše Bati.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru