Česky

Česky

English

menu
zavřít

Horizont Zlín oslaví 15 let a zve veřejnost na návštěvu

28. 11. 2016

Aktuality

5

Zlín - V roce 2017 bude zařízení Horizont Zlín, které podporuje lidi s duševním onemocněním, slavit patnácté výročí svého vzniku. K této příležitosti proběhne ve středu 30. 11...

V Horizontu pořádají řadu akcí.jpg

Zlín - V roce 2017 bude zařízení Horizont Zlín, které podporuje lidi s duševním onemocněním, slavit patnácté výročí svého vzniku. K této příležitosti proběhne ve středu 30. listopadu 2016 v 17.00 hodin v Horizontu ve Zlíně křest unikátního kalendáře na rok 2017 „Život se schizofrenií“.

„Kalendář je tvořen autentickými životními příběhy a díly lidí, kteří bojují s duševním onemocněním. Kmotrem kalendáře bude zlínský sochař Radim Hanke. Cílem autorů je přiblížit co nejvíce lidem život s duševní nemocí.  Návštěvníci akce si mohou kalendář odnést zdarma domů,“ prozradil Milan Antoš z Centra služeb postižených ve Zlíně.

Doprovodný program bude tvořit adventní jarmark s prodejem ručních výrobků zlínských chráněných dílen a drobného občerstvení. Integrované centrum Slunečnice zajistí teplé občerstvení z nabídky netradiční tréninkové kavárny.

V 16.00 vystoupí hudební soubor dětí ze Základní umělecké školy Harmonie, v 16.30 začne vernisáž výstavy fotografií Tomáše Pavlíčka „Hlásím se k Baťovi“.

Místem konání bude areál Centra služeb postiženým Zlín, o.p.s. na Mostní ulici ve Zlíně. Akce se uskuteční za podpory Kulturního fondu města Zlína.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru